SATIŞ : +90 (216 ) 593 10 00 pbx

Hakkımızda

 

BOYSAN 1971 yılında kurulmuş olup o tarihten günümüze kaliteli hizmet ve fiyatta güven kavramını daima ön planda tutarak gerek Türk gerekse yoğun ihracat yaptığı 16 ülkedeki Boya ve Kimya Sanayinin teknolojik gelişimine önemli katkılarda bulunmaya devam etmektedir. BASF, GRACE DAVISON, TROY, RODEX, SUNKEM, LANXESS, SIGMUND LINDNER, ve SE TYLOSE gibi uluslararası kimya devlerinin Türkiye distiribütörlüğünü yapmaktayız.Boysan sektör içinde ki yüksek iletişim gücü sayesinde ürün portföyünü sürekli olarak daha teknolojik performans ürünleri ile yenilemeyi ve daima kaliteli hammadde satışını yapmayı kendisine misyon edinmiştir. Toplam Kaliteye çok önem veren firmamız 22 Aralık 2000 tarihinde ISO 9001 belgesine İngiliz WCS (World Certification Services) firması tarafından layık görülüp verilmiştir.

BOYSAN aşağıda sıralanan ana sektörlere ithalat ve ihracatı da kapsıyacak şekilde hammadde satışını, komple tesis kurmayı, ve teknik servis hizmeti vermeyi hızla yükselen bir grafikle sürdürmektedir.

 Su ve Solvent bazlı Boyalar ve Vernikler 
 Ayakkabı Boyaları ve Cilaları 
 İnşaat Kimyasalları 
 Kağıt ve Karton Kimyasalları ve Yapıştırıcılar 
 Deri ve Tekstil Kimyasalları 
 Seramik ve Fayans yapıştırıcıları 
 Tutkallar 
 Temizlik Kimyasalları 
 

Teknolojinin eğitim sayesinde geliştiğinin bilinciyle özellikle performans ürünlerinin tanıtımı için Tuzla Merkez tesislerindeki modern konferans - toplantı ünitesinde periyodik seminerleri düzenlemektedir. Firmamız bu sektörlere Tuzla'da 3500 m² kapalı alana sahip adresleme sistemli deposunda ek olarak Tuzla Deri Endüstri Serbest Bölge / DESBAŞ deposuyla geniş araç parkı ve uzman personeliyle kesintisiz ve suratli hizmet sunmaktadır. Bu hizmeti en üst seviyede tutmakiçin depolarında 450 kalem ürünün stoğunu bulundurmaktadır. Firmamız Türk pazarındaki faaliyetleri ile sınırlı kalmayıp 14 ülkeye ihracat yapmaktadır. Bu ülkelerde boya üretim tesisi ve labaratuarlarını kurarak, yeni teknolojileri aktararak, tüm kaliteli hammaddeleri ve mükemmel teknik servisimiz ile müşterilerimizin daima yanında olmaktayız. Sorunlarını en kaliteli hammaddeler ve hızlı teknik servisimizle birlikte çözmekteyiz. 
 

BOYSAN isminin, kalitesinin ve felsefesinin Türkiye’de olduğu gibi ihracat yaptığımız diğer 16 ülkede de diğer dünya devi firmalarla birlikte anılmasından gurur duymaktayız.